E-poe kasutustingimused

1. ÜLDSÄTTED

1.1.Surfhouse e-pood müüb SURFAR OÜ kuuluvas Tallinna kaupluses Surfhouse müüdavaid tooteid.

1.2. Tingumused kehtivad kõikide õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi ostja, tarbija või klient) ja e-poe www.surfhouse.ee omaniku SURFAR OÜ (edaspidi müüja või Surfhouse e-pood) vahel seoses toodete ostuga, sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi müügileping).

1.3. Müügileping loetakse jõustunuks peale kliendipoolse ostu sooritamise kinnitust vajutades „Vormista ost“ nupule. Antud tegevusega kinnitab ostja, et ta on tingimustega tutvunud.

1.3 Müüal on õigus muuta e-poe kasutustingimusi ja toodete/teenuste hindu. Muudatustest teavitatakse internetileheküljel www.surfhouse.ee.

1.4. Müüja andmed:

       SURFAR OÜ

       Pronksi 7, Tallinn 10124

       Reg. nr. 10024102

       Telefon: +372 56900736

       E-mail: eshop@surfhouse.ee

2. HINNAD

2.1. Kõik Surfhouse e-poes esitatud hinnad on eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.

2.2. Euroopa Liidu välistele klientidele saame tooteid müüa 0% käibemaksumääraga. 0% käibemaksumäär rakendub automaatselt ostukorvis, kui sihtriigiks on valitud mitte-EL liikmesriik.

2.3. Tooted, hinnad ning allahindlused võivad erineda ettevõtja jae kaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest.

3. TOOTED

3.1. Kõik e-poes kuvatavad tooted on reeglina müüjal laos/kaupluses olemas. Toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega programmides.

3.2. Kui kliendi tellimusel ilmneb asjaolu, et antud toode müüjal puudub, võetakse kliendiga ühendust e-maili teel.

3.3. E-poes kuvatud fotod on illustratiivse tähendusega, ning võivad vähesel määral tahtmatult erineda toote tegelikust väljanägemisest.

4. OSTU VORMISTAMINE

4.1 Ostu sooritamiseks vali välja sobiv kaup ning lisa see ostukorvi vajutades tootelehel olevat nuppu „LISA OSTUKORVI“. Seejärel saad jätkata teiste toodete valimist vajutades nuppu „Jätka ostlemist" või alustada ostukorvis ostu vormistamist.

4.2 Kui oled veendunud, et rohkem tooteid ostukorvi lisada ei soovi, kontrolli üle valitud kauba suurused, mõõdud ja kogused, peale mida võid hakata täitma maksja- ja tarneandmeid.

4.3 Pärast andmete sisestamist ja nende õigsuse kontrollimist tutvu e-poe ostutingimustega, ning peale seda vali välja sobiv makseviis ning vajuta nuppu „Vormista ost“. Korrektselt edastatud andmetest sõltub tellimuse kiire ja häireteta käsitlemine ja kohaletoimetamine.

4.4 Pärast ostu eest tasumist ära unusta internetipanga lehelt vajutada nupule „Tagasi kaupmehe juurde”, misjärel suunatakse Sind tagasi Surfhouse e-poe lehele, kus kuvatakse ekraanil tellimuse kinnitus.

4.5 Pärast edukat makse sooritamist saadetakse Sinu poolt tellimuses märgitud e-posti aadressile tellimuse kinnitus koos tarneinfoga.

4.6 Tellimus pannakse töösse peale täismahus makse laekumist.

4.7 NB! Tellimusi töödeldakse ja täidetakse ainult tööpäevadel.

4.8 Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

4.9 Müüjal on õigus loobuda tellimuse täitmisest kui tekib kahtlus esitatud andmete õiguses ja headele tavadele mittevastava käitumise puhul.

5. MAKSEVIISID

5.1. Surfhouse e-pood tellimuste eest tasumine toimub väljaspool e-poe keskkonda, teenusepakkuja Montonio Finance Oü turvalises maksekeskkonnas.

5.2. PayPali ja Surfhouse järelmaks maksete teostamine toimub vastava teenusepakkuja keskkonnas.

5.3. Surfhouse e-poel puudub ligipääs kliendi panga- või krediitkaardiandmetele.

5.4. Makseviiside täpsem loetelu riikide kaupa:

 • Eesti kliendid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop ja Citadele pangalink, VISA, Mastercard, PayPal või Surfhouse järelmaks
 • Läti kliendid: Swedbank, SEB, Luminor, Citadele ja Revolut pangalink, VISA, Mastercard, PayPal
 • Leedu kliendid: Swedbank, SEB, Šiaulių bankas, Citadele, Medicinos Bankas ja Luminor pangalink, VISA, Mastercard, PayPal
 • Soome kliendid: Danske, Poppankki, Omasaastopankki, Spankki, Ålandsbanken, Nordea, Pohjola pangalink, VISA, Mastercard, PayPal
 • Rahvusvahelised kliendid: VISA, Mastercard, PayPal

5.5. Tellimuse eest tasumine kinkekaardiga pole võimalik.

6. TARNETINGIMUSED

6.1 Kõik tellitud kaubad pannakse teele hiljemalt 3-tööpäeva jooksul alates makse laekumisest. Kui siiski selgub, et see pole mingil põhjusel võimalik, siis E-pood teavitab klienti sellest e-posti või telefoni teel.

6.2 Tellitud kaubad tarnitakse tellimuses märgitud tarneaadressile. Kui peale tellimuse vormistamist selgub, et tarneandmeid on vaja muuta, tuleb esimesel võimalusel kontakteeruda e-poega:

eshop@surfhouse.ee

+37256900736

6.3 Eesti siseseid pakid toimetatakse kohale Itella SmartPOST ja SmartKULLER vahendusel. Rahvusvaheliste saadetiste puhul kasutame TNT, Omniva ja Venipak kullerteenuseid.

6.4 Eesti-sisene tarneaeg on enamjaolt 1-3 tööpäeva, välismaale tellides 2-14 tööpäeva. Toodud tarneajad on hinnangulised ning müüja ei garanteeri tarnet märgitud ajavahemikus kuna lõplik tarneaeg sõltub transpordi teenusepakkujast. Täpsema info tarneaegade ja –valikute kohta leiad

7. TURVALISUS JA ANDMEKAITSE

7.1 Kõiki Surfhouse e-poe külastamise ja ostu sooritamisega seoses teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kogume ja kasutame üksnes neid kliendi andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kliendisuhete hoidmiseks. Surfhouse e-pood ei avalda oma klientide andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud juhul, kui see on vajalik tellimuse täitmiseks või kui seadus selleks kohustab.

7.2. Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui klient on andnud selleks oma nõusoleku.

7.3 Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist e-poe andmebaasist.

7.4 Andmeside kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.
Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

7.5. Isikuandmeid töötleb SURFAR OÜ, Pronksi 7, Tallinn 10124. Reg. nr. 10024102

8. TAGANEMISÕIGUS

8.1 Vastavalt Võlaõigusseaduse §56 on tarbijal õigus sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

8.2 Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani.

8.3 Taganemisõiguse kasutamise tähtajast kinnipidamiseks piisab, kui klient edastab tagastamissoovi enne taganemistähtaja lõppu. Toote tagastamise avalduse võib saata vabas vormis e-posti teel eshop@surfhouse.ee või täites ära tagastamisavalduse vormi e-poe keskkonnas, mille leiab SIIT.

Kindlasti säilita avalduse koopia kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis (nt e-mail), sest lepingust taganemist tõendab tarbija!

8.4 Klient peab müüjale tagastama kauba hiljemalt 14 päeva jooksul peale taganemisavalduse esitamist.

8.5 Tarbija võib tutvuda tootega viisil, mis on vajalik toote olemuse, omaduste ja toimimise veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes (VÕS §56 lg 4). Tagastada saab originaalpakendis-ja siltidega korrektset kasutamata kaupa.

8.6 Kui toodet on kasutatud kauem/rohkem, kui see on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise veendumiseks, ei kaota tarbija taganemisõigusest, kuid vastutab kauba väärtuse vähenemise eest! Kauba väärtuse vähenemine võib seisneda puhastamis- ja parandamiskuludes ning kui kaupa ei saa enam müüa uuena, objektiivselt põhjendatud kahjus, mis tekib kauplejale tagastatud kauba müümisel kasutatud kaubana.

8.7 Kauba tagastamisega seotud kulud katab tarbija.

8.7.1. SmartPOSTi pakiautomaati tellitud kauba saab tagastada TASUTA 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

8.8 Tagastatava kauba maksumuse tagastame viivitamata, kuid hiljemalt 5 tööpäeva möödumisest peale tagastatava kauba laekumisest müüjale.

8.9. Juhul kui klient soovib loobuda kogu tellimusest, tagastatakse talle kogu tellimuse eest tasutud summa, k.a. transpordimaksumus.

8.10. Juhul kui kliendiga on kokkulepitud eritingimustega- ja hinnaga transport, sel juhul on transpordi kulu kliendi vastutus, ning toodete tagastamisel e-pood transpordi maksumust ei tagasta.

8.11. Tagasimakse sooritatakse sama makseviisi kaudu, kuidas oli vormistatud tellimus. Kliendile tagasimaksetega seonduvaid lisakulusid ja teenustasusid ei rakendata.

8.12. Surfhouse e-pood jätab endale õiguse keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni lepingu esemeks olevad kaubad on jõudnud müüjani või kuniks on esitatud tõendid, et kaup on tagasi saadetud, sõltuvalt sellest kumb toimub varem.

9. PRETENSIOONIDE JA VAIDLUSTE LAHENDAMISE TINGIMUSED

9.1 Vastavalt Võlaõigusseaduse §218 lg 2 vastutab müüja kauba lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb 2 aasta jooksul peale kauba üleandmisest ostjale. Sealjuures eeldatakse, et 6 kuu jooksul alates kauba ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas juba kauba üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole just vastuolus kauba või puuduse olemusega.

9.2 Tarbijal on õigus puudustega kauba puhul esitada Surfhouse e-poele pretensioon 2 aasta jooksul alates kauba üleandmise päevast. Pretensioon tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale kauba puuduse avastamisest! Puuduse avastamisel peab tarbija kasutusele võtma mõistlikud abinõud kauba säilitamiseks ja kaitsmiseks, sh mitte kasutama puudusega kaupa.

9.3 Kui kaup ei vasta lepingutingimustele, võib ostja nõuda müüjalt kauba parandamist või asendamist kui see on võimalik ja sellega ei põhjustata müüjale võrreldes teiste õiguskaitsevahendite kasutamisega ebamõistlikke kulusid või põhjendamatuid ebamugavusi, arvestades muu hulgas asja väärtust, lepingutingimustele mittevastavuse olulisust ning ostja võimalust saada lepingutingimustele vastav asi oluliste ebamugavusteta mujalt. Müüja võib parandamise asemel toote asendada lepingutingimustele vastava tootega. (VÕS §222 lg 1).

Juhul kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik, on tarbijal õigus ka lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

9.4 Pretensiooni esitamise korral kannab esimese 6 kuu jooksul asja üleandmisest müüjale pretensiooni menetlemise, asja parandamisega või asendamisega seotud kulud, eelkõige veo-, posti-, töö-, reisi- ja materjalikulud alati müüja (VÕS § 222 lg 4). Järgneva 1,5 aasta jooksul kannab vastavad kulud müüja üksnes juhul, kui pretensioon oli õigustatud.

9.5 Surfhouse e-pood ei vastuta kui toode on kahjustunud ostja süü või hoolimatuse tõttu; defektide eest, mis on tekkinud toote mitteotstarbelise kasutamise tagajärjel ning toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

9.6 Kui müüja ja tarbija ei jõua omavahel kokkuleppele, on tarbijal õigus pöörduda pädeva järelvalveasutuse poole, milleks on Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Amet, aadressil Pronksi 12, Tallinn 10117, e-post: info@tarbijakaitseamet.ee .

9.7. Tarbijal on õigus esitada kaebus tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti kaudu või kohtule. Komisjoni pöördumine on tarbijale tasuta ning tehingu väärtus peab olema üle 20 euro. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelvalve Ameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse

9.8. Pretensiooni esitamiseks tuleb poes kohapeal täita pretensiooni ankeet või saata e-kiri allpool loetud andmetega aadressile eshop@surfhouse.ee

  • Nimi ning telefoni nr
   • Kaebuse esitamise kuupäev
   • Tellimuse nr
   • Kauba puuduse selgitus
   • Esitatav nõue (vahetus uue toote vastu, raha tagasi vms)
   • Võimalusel lisa avaldusele pildid defektist

9.9. Kaebusele vastatakse esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul.

Riik Hinnanguline tarneaeg
(tööpäeva)
Kullerteenus
(koju kätte)
Ahvenamaa 6 - 8 40€
Ameerika Ühendriigid 8 - 14 120€
Argentiina 8 - 14 45€
Armeenia 5 - 8 25€
Austraalia 8 - 14 120€
Austria 5 - 8 25€
Belgia 5 - 8 25€
Bosnia ja Hertsegoviina 5 - 8 25€
Brasiilia 8 - 14 50€
Bulgaaria 5 - 8 25€
Gibraltar 5 - 8 25€
Gruusia 8 - 14 50€
Hiina Rahvavabariik 8 - 14 50€
Hiina (Taiwan) 8 - 14 50€
Hispaania 5 - 8 25€
Holland 5 - 8 25€
Hong Kong (Hiina) 8 - 14 50€
Horvaatia 5 - 8 25€
Iirimaa 5 - 8 25€
India 8 - 14 50€
Island 5 - 8 35€
Itaalia 5 - 8 25€
Jaapan 8 - 14 50€
Kanada 8 - 14 120€
Lõuna-Korea 8 - 14 45€
Kreeka 5 - 8 25€
Küpros 5 - 8 25€
Leedu 1 - 3 9€*
Liechtenstein 5 - 8 35€
Luksemburg 5 - 8 25€
Lõuna-Aafrika Vabariik 8 - 14 50€
Läti 1 - 3 9€*
Malaisia 5 - 8 50€
Malta 5 - 8 25€
Mehhiko 8 - 14 50€
Moldova 5 - 8 25€
Montenegro 5 - 8 25€
Norra 5 - 8 35€
Poola 5 - 8 30€
Portugal 5 - 8 25€
Prantsusmaa 5 - 8 25€
Rootsi 4 - 6 30€
Rumeenia 5 - 8 25€
Saksamaa 5 - 8 25€
Serbia 5 - 8 25€
Slovakkia 5 - 8 25€
Sloveenia 5 - 8 25€
Soome 1 - 3 25€
Suurbritannia 5 - 8 40€
Šveits 5 - 8 25€
Taani 5 - 8 25€
Tšehhi 5 - 8 25€
Tšiili 8 - 14 50€
Türgi 5 - 8 40€
Ukraina 5 - 8 25€
Ungari 5 - 8 25€
Vatikan 5 - 8 25€

*TASUTA kohaletoimetamine üle 120€ tellimuse puhul. Ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (purjelaua varustus jms.)

Kui sa ei leia siit enda riiki, siis võta meiega julgelt ühendust - leiame sulle kindlasti parima tarnemeetodi!