POLER The Napsack Sleeping Bag

Napsack on üks parimaid inimkonna leiutisi alates viilutatud leivast alates. Selle õlaosadel on on tõmblukud, nii et võite oma käed välja pista ning vabadust tunda. Lukud on ka alumises servas, et saaks jaladki välja pista, olles samas soojas kookonis. Kanna nagu vatikuube ja ära külmeta! Kas lõkke ümber või telgis, öösel või päeval - ideaalne suvisteks reisideks, sõbra juures diivanil ööbimiseks, muusikafestivalide külastamiseks või after-ski olenguteks. Napsackil on hea termoregulatsioon ja see ei muutu seest liiga palavaks, kanna kasvõi talvel maakodus või külmas ruumis. Seda saab kanda mitmel erineval viisil ja see ei sega sinu toimetusi ning liikuvust, ent hoiab su keha soojas. Kui teate juba ette, et kasutate seda ainult magamiskotina, soovitame valida suurema suuruse, tagamaks jalgadele liigutusruumi. Napsackiga ringi liikumiseks võite Napsacki põhja lihtsalt ümber vöökoha pingutada ning ülejäänud osa sellest üle voltida.

Eesti-sisene tarneinfo

  • TASUTA kohaletoimetamine tellimustele, mille kogumaksumus on/ületab 45€
  • KAUP LAOS. Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva
  • Eesti piires toimetame saadetisi SmartPOSTi pakiautomaatidesse ja SmartKULLERi vahendusel koju kätte
  • Kaubale võib ka ise järgi tulla meie Tallinna jaepoodi aadressil Pronksi 7/9, Tallinn. Oleme avatud E-R 10-19, L 10-17 ja P 11-16 (Riiklikel pühadel suletud!)
  • Kui tellimuse kogumaksumus jääb alla 45€,  lisandub kohaletoimetamise tasu kauba hinnale vastavalt teie poolt valitud transpordile:

 - SmartPOST pakiautomaaditeenus – 2.50€
 - SmartKULLER kullerteenus – 4.50€
 - Tulen ise järgi – TASUTA

Rahvusvaheline tarneinfo

  • Rahvusvahelisi saadetisi toimetame TNT ja Omniva vahendusel
  • Lätti, Leetu, Soome ja Rootsi saatmiskulu ei lisandu, kui ostusumma on vähemalt 120€*
  • Väljaspoole Euroopa Liitu tellides võivad kaubale lisanduda erinevad tollitasud, mille eest vastutab ja tasub klient!
  • Me ei ole võimalike tollitasude tingimustest teadlikud, kuna need varieeruvad riigiti. Seetõttu soovitame enne tellimuse vormistamist tutvude sihtriigi tollitingimustega.


*Tasuta saatmine üle 120€ tellimuste puhul ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (purjelaua varustus jms.)

NB! Kogukatel ja mahukatel kaupadel (nt. surfilauad, suusavarustus jms.) on Eestist väljasaatmisel mahupiirangud! Piirangut näete, kui olete pannud kauba ostukorvi ja jõuate ostukaardil transpordi valikuni! Sel puhul ei saa me kasutada tavapäraseid tarnemeetodeid ja palume teil võtta meiega ühendust, et leida teile sobivaim tarnemeetod! Kontakteeru meiega e-maili aadressil eshop@surfhouse.ee või telefonil +372 56900736

Small/Extra Small - kuni 5' 0" pikkusele ehk kuni 152.4cm pikkusele
Medium - kuni 5' 8" pikkusele ehk kuni 172.7cm pikkusele
Large - kuni 6' 3" pikkusele ehk kuni 190.5cm pikkusele
Extra Large - kuni 6' 8" pikkusele ehk kuni 203.2cm pikkusele

Artikli nr. 211acu5501