DAINESE HGR Gloves Ext

Uus!

Dainese HGR seeria on loodud pakkuma igale sõitjale stabiilsust, vastupidavust ja kaitset. Dainese HGR kindad EXT on selle kategooria kõige kaitsvamad kindad, mis on loodud pakkuma löögikaitset ning maksimaalset kulumiskindlust ja tugevaid materjale - juhuks kui rattasõidul kukute või puutute kokku teravate esemetega nagu kivid, oksad või juured. Kindaseljal on spetsiaalne kolmemõõtmeline kulumisvastane muster, mis ulatub üle kogu käe laiuse. Mugav krõpskinnitus mis võimaldab laia valikut mikroseadistusi ja hõlbustab kätte panemist. Kindad saab mugavalt kinnitada Dainese HGR pükste sarja Hook Button ™ süsteemi abil, et mitte raisata aega peatumiseks.  Õhuke peopesa koos spetsiaalsete silikoonist osadega, mis võimaldab kasutada puuteekraani.

Eesti-sisene tarneinfo

  • TASUTA kohaletoimetamine tellimustele, mille kogumaksumus on/ületab 45€
  • Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva
  • Eesti piires toimetame saadetisi SmartPOSTi pakiautomaatidesse ja SmartKULLERi vahendusel koju kätte
  • Kaubale võib ka ise järgi tulla meie Tallinna jaepoodi aadressil Pronksi 7/9, Tallinn. Oleme avatud E-R 10-19, L 10-17 ja P 11-16 (Riiklikel pühadel suletud!)
  • Kui tellimuse kogumaksumus jääb alla 45€,  lisandub kohaletoimetamise tasu kauba hinnale vastavalt teie poolt valitud transpordile:

 - SmartPOST pakiautomaaditeenus – 2.50€
 - SmartKULLER kullerteenus – 4.50€
 - Tulen ise järgi – TASUTA

Rahvusvaheline tarneinfo

  • Rahvusvahelisi saadetisi toimetame TNT ja Omniva vahendusel
  • Lätti, Leetu, Soome ja Rootsi saatmiskulu ei lisandu, kui ostusumma on vähemalt 120€*
  • Väljaspoole Euroopa Liitu tellides võivad kaubale lisanduda erinevad tollitasud, mille eest vastutab ja tasub klient!
  • Me ei ole võimalike tollitasude tingimustest teadlikud, kuna need varieeruvad riigiti. Seetõttu soovitame enne tellimuse vormistamist tutvude sihtriigi tollitingimustega.


*Tasuta saatmine üle 120€ tellimuste puhul ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (purjelaua varustus jms.)

NB! Kogukatel ja mahukatel kaupadel (nt. surfilauad, suusavarustus jms.) on Eestist väljasaatmisel mahupiirangud! Piirangut näete, kui olete pannud kauba ostukorvi ja jõuate ostukaardil transpordi valikuni! Sel puhul ei saa me kasutada tavapäraseid tarnemeetodeid ja palume teil võtta meiega ühendust, et leida teile sobivaim tarnemeetod! Kontakteeru meiega e-maili aadressil eshop@surfhouse.ee või telefonil +372 56900736

BIKE: GLOVES

SIZE XXS XS S M L XL XXL
INCHES 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10
CENTIMETRES 18 19 20 21.5 23 24 25
Artikli nr. 203819278