GAASTRA Hybrid 1200 Alu Windsurf Set 2021

GA Hybrid Foil pakub aastaringset lõbu ja nauditavaid sõite vastavalt sõitja oskustele. Sujuv ja ekstreemselt varajane take-off, kontrolli saavutamine õhus ja palju-palju arenguruumi ning individuaalsust, potentsiaali nii algajatele kui juba edasijõudnud kasutajaile. Vali lennuks õige setup! 1200 cm2 suuruse esitiivaga windsurf foiliset tagab hea combo õhulennu, kontrolli ja kiiruse osas, lisaks kiiruse arendamine Deep Tuttle adapterit kasutades. Wing foil set annab veelgi rohkem, kasutades võimsat 2000cm2 esitiiba ja Double US adapterit, mis sobib wingfoilingu laudadele. Mõlemaid sette saab reguleerida vastavalt sõitja oskustele ja vajadustele erinevate tiibade, adapterite ja mastidega.

Eesti-sisene tarneinfo

  • TASUTA kohaletoimetamine tellimustele, mille kogumaksumus on/ületab 60€, väljaarvatud ülemõõduliste saadetiste puhul (purjelaua varustus jms.)
  • KAUP LAOS. Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva
  • Eesti piires toimetame saadetisi SmartPOSTi pakiautomaatidesse ja SmartKULLERi vahendusel koju kätte
  • Kaubale võib ka ise järgi tulla meie Tallinna jaepoodi aadressil Pronksi 7/9, Tallinn. Oleme avatud E-R 10-19, L 10-17 ja P 11-16 (Riiklikel pühadel suletud!)
  • Kui tellimuse kogumaksumus jääb alla 60€,  lisandub kohaletoimetamise tasu kauba hinnale vastavalt teie poolt valitud transpordile:

 - SmartPOST pakiautomaaditeenus – 3.50€
 - SmartKULLER kullerteenus – 6.99€
 - Tulen ise järgi – TASUTA

Rahvusvaheline tarneinfo

  • Rahvusvahelisi saadetisi toimetame TNT ja Omniva vahendusel
  • Lätti ja Leetu saatmiskulu ei lisandu, kui ostusumma on vähemalt 120€*
  • Väljaspoole Euroopa Liitu tellides võivad kaubale lisanduda erinevad tollitasud, mille eest vastutab ja tasub klient!
  • Me ei ole võimalike tollitasude tingimustest teadlikud, kuna need varieeruvad riigiti. Seetõttu soovitame enne tellimuse vormistamist tutvude sihtriigi tollitingimustega.
  • Ukrainasse tarne ei ole hetkeseisuga võimalik.


*Tasuta saatmine üle 120€ tellimuste puhul ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (purjelaua varustus jms.)

NB! Kogukatel ja mahukatel kaupadel (nt. surfilauad, suusavarustus jms.) on Eestist väljasaatmisel mahupiirangud! Piirangut näete, kui olete pannud kauba ostukorvi ja jõuate ostukaardil transpordi valikuni! Sel puhul ei saa me kasutada tavapäraseid tarnemeetodeid ja palume teil võtta meiega ühendust, et leida teile sobivaim tarnemeetod! Kontakteeru meiega e-maili aadressil eshop@surfhouse.ee või telefonil +372 56900736

Hybrid - 1200

Windsurf Foil Set

Mast Height
850 mm

Fuselage Length
900 mm

Front Wing
1200 cm2

Back Wing
303 cm2

Adaptor
Alu Deep Tuttle

Artikli nr. 210121HF51